MÖBLER / Bord / Matbord 15327414

nr 1532 7414

Matbord

teak, 1950-tal. Bredd: 158-252 cm. Djup: 95 cm, höjd: 72 cm, 2xiläggsskivor a 47 cm

Kondition: slitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:22:51

31/3 20:47:07 1      3.000 kr
2/4 01:40:39 2      Vinnande bud